DĚKUJEME,

že jste si vybrali FOTONAUTA pro svoji akci. Do tohoto jednoduchého formuláře budeme společně doplňovat veškeré detaily k vašemu focení.

Než však budete pokračovat k dalším bodům, přečtěte si prosím následující technické požadavky a důležité informace. Zabere to dvě minuty a pomůže vám to ušetřit spoustu času v další komunikaci s námi.

TECHNICKÉ POŽADAVKY

 1. Velikost prostoru alespoň 3x3m, výška 2,4m.
 2. Elektrická přípojka (230V) v dosahu 10 metrů.
 3. Stolek, na který bude možné umístit rekvizity.
 4. Pokud budete mít na místě dětské návštěvníky, řekněte nám to prosím dopředu. Vezmeme s sebou schůdky, aby i menší děti byly na fotkách dobře vidět.
 5. Pořádáte akci venku? Povězte nám o tom prosím předem. Citlivá technika uvnitř FOTONAUTA není určena do mrazů, v létě zase musíme být chráněni před deštěm a sluncem (například nůžkovým stanem 3x3m – ten najdete i v naší nabídce v sekci REKVIZITY).

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

 1. Je-li na místě vaší akce Wifi nebo alespoň datový signál, fotografie se stáhnou do mobilu nebo pošlou na e-mail okamžitě. V případě, kdy fotíme například ve vinném sklípku nebo jiném prostoru bez internetu, odešleme všechny fotografie okamžitě po návratu do našeho ateliéru (zpravidla ještě ten den).
 2. FOTONAUT je pojištěný proti krádežím i všemožným živlům. Bohužel nejde pojistit pro případ, že ho někdo opilý shodí, případně jinak poškodí. A i když jsme se naštěstí s podobnou situací zatím nesetkali, přijde nám férové vás upozornit, že i v opilosti je každý člověk odpovědný za své činy.
 3. Slyšeli jste o GDPR? Jedná se o nařízení Evropského parlamentu ohledně ochrany osobních údajů. A jelikož i fotografie nebo e-mail „osobní údaje“ jsou, musíme si říct, jak k celé situaci vy i my budeme přistupovat. Nechceme vás zatěžovat zbytečnou byrokracií, ale přece jenom – aby se vlk nažral a Fotonaut zůstal celý – kliknutím na tlačítko „souhlasím a chci pokračovat“ na konci stránky souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů, které si můžete stáhnout zde.
 4. Ač se to možná nezdá, proces od původní poptávky až po samotný začátek focení nás stojí spoustu úsilí. Ať už jde o tvorbu grafiky, plánování veškeré logistiky i celé akce, nebo zajištění lidských sil. A když akci na poslední chvíli zrušíte, veškerá tahle práce a náš čas přijde vniveč. Proto tímto bereme vaši objednávku za závaznou a vyhrazujeme si právo vám podle množství již odvedené práce účtovat storno poplatek až do výše 100 % z celkové ceny pronájmu, pokud akci zrušíte.

NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH ÚDAJŮ,

KTERÉ OD VÁS PŘED AKCÍ POTŘEBUJEME ZNÁT.

Pokud podnikáte, stačí vyplnit vaše IČ a náš systém už se postará o zbytek.

NAŠE FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

The Chapter s.r.o.
Jindřišská 941/24
110 00 Praha 1
IČ: 08930783
DIČ: CZ08930783

KAM, KDY, V KOLIK,

ABYCHOM NEDORAZILI JINDY A JINAM.

Chcete, aby byly fotky z vaší akce veřejně přístupné, abyste je mohli sdílet s vašimi hosty, fanoušky nebo širokou veřejností? Není problém, v takovém případě můžeme nechat vaši galerii odemčenou. Pro jistotu si ale přečtěte tento krátký dokument.

Zatrhněte toto políčko a dovolte nám mít na vašich fotografiích v rohu také logo FOTONAUTa. Ukážete, že se nespokojíte při výběru fotobudky jen tak s něčím, a my vám jako poděkování odečteme dalších 500 Kč.

Kontaktní osobou na místě nebudu já

A NĚKOLIK INFORMACÍ,

KTERÉ VÁM DOPLNÍME SAMI.

JMÉNO OBSLUHY FOTONAUTA

Bob Müller

MŮŽETE S NÁMI POČÍTAT CCA V

17:00

KONTAKT NA OBSLUHU

730 195 794

VYBERTE SI POZADÍ,

KTERÉ BUDE OZDOBOU VAŠÍ AKCE.

V našem fundusu najdete více než stovku reálných pozadí (tištěných, látkových, flitrovaných, 3D nebo květinových). Alternativou je výroba vlastního pozadí na míru za příplatek (INDIVIDUÁLNÍ) a nebo až 6 libovolných digitálních pozadí (KLÍČOVACÍ).

Termín

19-09-2023

Aktuálně vybrané

 • wallpaper-07

Použité v jiných formech:								

  VYBERTE SI REKVIZITY,

  KTERÉ VAŠE HOSTY POBAVÍ.

  Jednu sadu rekvizit od nás máte v ceně pronájmu. V jedné sadě najdete vždy 8-10 kusů rekvizit. Zapůjčení každé další sady stojí 500 Kč bez DPH.

  AKtuálně vybrané

  • prop-29

  Použité v jiných formech:

  
  
  								

   NA KOLIK SI CENÍME

   NAŠICH SLUŽEB?

   Tento bod vyplníme za vás. Vedle domluvené ceny pronájmu záleží také třeba na tom, kolik jste si vybrali sad rekvizit, jestli máte zájem o naše obálky na fotky nebo na kolik vyjde doprava na místo.

   Cena PRONÁJMU FOTONAUTA

   14.500 Kč bez DPH (3 hod focení)

   PRONÁJEM/VÝROBA POZADÍ

   -

   PRONÁJEM/VÝROBA REKVIZIT

   -

   DOPRAVA

   -

   SLEVA ZA LOGO FOTONAUT NA FOTOGRAFII

   NE

   OSTATNÍ

   -

   Cena celkem: 14.500 Kč bez DPH

   VŠECHNO DŮLEŽITÉ

   K VAŠÍ AKCI PĚKNĚ POHROMADĚ

   Termín

   19-09-2023

   Adresa konání

   Kongresové centrum Praha - 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4-Nusle

   Město

   Praha

   Doba pronájmu (od - do)

   18:00 - 21:00

   Doba příjezdu

   17:00

   Dresscode

   smart casual

   Pozadí

   • 3D mraky

    3D mraky

   Rekvizity

   • HERNÍ

    HERNÍ

   VEŘEJNĚ DOSTUPNÁ GALERIE

   NE

   SLEVA ZA LOGO FOTONAUT NA FOTOGRAFII

   NE

   JMÉNO OBSLUHY FOTONAUTA

   Bob Müller ,

   730 195 794

   Klientský kontakt

   Zdenek Hejzlar,

   (+420) 734 217 107

   Cena celkem: 14.500 Kč bez DPH

   Podoba fotografie

   Dotazník

   I když bychom si to moc přáli, při 70 akcích měsíčně bohužel není v našich silách osobně navštívit každou z nich a zkontrolovat, že vše je bezchybné. Rádi bychom tedy slyšeli od vás, zda jste s námi spokojení, případně co bychom mohli zlepšit.

   Děkujeme za vyplnění a těšíme se na další spolupráci!