VÝHODY

 • Neomezené
  množství
  fotografií

  FOTONAUTA POČTY NETRÁPÍ

  Fotonaut je přece o fotkách, bez nich by to nebylo ono. Proto se vám nikdy nestane, že bychom najednou přestali tisknout. Náš rekord je dokonce 5 895 rozdaných fotografií během jediné akce.

 • 106 pozadí
  & 78 sad
  rekvizit

  FOTONAUT MÁ PLNOU SKŘÍN

  Pozadí i rekvizity k focení si můžete vybrat z nejširší nabídky na trhu, a to u naprosté většiny už v základní ceně pronájmu, bez příplatků. A když budete mít speciální přání, pozadí i rekvizity jsme schopni vám vyrobit úplně na míru.

 • Žádné
  fronty
  ani čekání

  FOTONAUT VÁS NENECHÁ VYDECHNOUT

  Hotovou fotografii si od nás odnášíte už za 8 vteřin a navíc v kvalitě profesionálního fotolabu. Chcete přece, aby se vaši hosté bavili a ne celý večer jen čekali na fotografie.

 • Doprava
  zdarma
  Praha
  a Brno

  FOTONAUT SMĚR NEŘEŠÍ

  Rozhodujte se podle kvality našich služeb a ne podle naší vzdálenosti od vaší akce. Dopravu po Praze a Brně od nás máte úplně zadarmo, do vzdálenějších míst ji počítáme od těchto měst.

 • Speciální
  retuš
  každé
  fotografie

  FOTONAUT UMÍ DIVY

  Vyvinuli jsme program, který každou fotografii ještě před tiskem automaticky upraví tak, aby vám to na ní slušelo. A poprat se dokáže i s klíčovacím pozadím. Výsledkem jsou fotografie, které dosahují kvalit studiového profesionálního focení.

 • Sdílení
  pomocí
  mobilní
  aplikace

  FOTONAUT VÁM POMŮŽE SE POCHLUBIT

  Svoje fotografie si můžete ihned poslat na e-mail nebo využít mobilní aplikaci Fotonaut. Pomocí té si jednoduše stáhnete své fotografie do mobilu a můžete je okamžitě sdílet dál napříč sociálními sítěmi.

 • Fotografie,
  videa
  i pohyblivé
  GIFy

  FOTONAUT VÁS ROZHÝBE

  Zkuste Fotonauta ve video módu. Natočený záběr umíme zpomalit nebo použít takzvaný boomerang efekt. Akci vašim fotkám dodají také GIF obrázky. Vyfotíme 4 fotky hned za sebou a složíme z nich pohyblivou animaci. Oboje si pak můžete poslat na e-mail nebo sdílet na sociální sítě. V případě GIFu si vytištěnou fotku odnesete domů.

 • Branding
  fotografie
  i celého
  přístroje

  FOTONAUT NOSÍ VAŠE BARVY

  Na každou fotku umístíme i grafiku s vaším logem, produktem, názvem akce, datem nebo třeba jmény novomanželů. A pokud chystáte něco velkolepějšího, není problém „převléknout“ do vašich barev i celého Fotonauta.

 • Zvládáme
  i velké
  akce

  FOTONAUT MÁ RÁD VELKÉ VÝZVY

  Jako velký hráč na evropském trhu uspokojujeme tolik poptávek, že jsme postavili hned 21 Fotonautů. Můžete se na nás proto spolehnout i na akcích, kde jedna fotobudka nestačí.