about

TÝM

TÝM

FOTONAUT MILUJE

GUMOVÉ MEDVÍDKY

…a taky jógu, Star Wars, fotografování a dvojité espresso. Pracují v něm totiž nejenom šéfové a zaměstnanci, ale především lidé. Poznejte alespoň některé z těch, kteří pro vás den co den dělají maximum.

 

JIŘÍ MARSHAL

ZAKLADATEL, REŽISÉR, MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Fotonaut je tak dokonalý jen díky tomu, že Jiří má skvělý cit pro detail. Byl to právě on, kdo na začátku rozhodl, že nechce vytvořit jen další plastovou hračku, ale dokonalý designový přístroj. Od té doby udává vizuální směr Fotonauta tak precizně a vkusně, že náš design vyhrává ocenění po celém světě.

MARTIN PROŠEK

ZAKLADATEL, COPYWRITER, OPTIMISTA

Zastává názor, že pokud si nás chtějí společnosti nebo agentury pronajmout, naším úkolem je poskytnout jim dokonalý servis od A do Z. S tímto přístupem dotáhl Fotonauta mezi přední poskytovatele fotobudek v Evropě. Není tedy náhodou, že zbývající volný čas nejraději věnuje meditaci, cvičení jógy a rybaření.

DOMINIK MÜLLER

MANAŽER, SPORTOVEC, INTROVERT

Hlídá, že všechno a všichni ve firmě fungují jako po másle. Zároveň objevuje cestičky, kterými se Fotonaut dostává na ty nejzajímavější akce a do povědomí široké veřejnosti. Párkrát do roka si potom jede odpočinout někam do hor mimo vyspělou civilizaci.

BARBORA MRÁZKOVÁ

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA, FASHION MANIAČKA, LOVKYNĚ ÚSMĚVŮ

Provede vás celým procesem a poradí, jak nejlépe Fotonauta využít na vaši akci. Je dnem i nocí neustále ve střehu, aby vše proběhlo k vaší naprosté spokojenosti. A protože je jediným ženským prvkem celé firmy, vyrovnává tuto převahu testosteronu sledováním módních trendů a následným nakupováním.

ADAM HLEDÍK

ARCHITEKT, DESIGNÉR, KUTIL

Našli jsme ho v zaprášené dílně, kde si po studiu architektury doplňoval vzdělání. Zhostil se úkolu navrhnout a sestavit stroj, který by přežil transport po českých silnicích a udržel si eleganci vlasů z reklamy na šampon. Neustále vymýšlí zlepšováky a podílí se na supertajných plánech Fotonauta na ovládnutí vesmíru.

MATĚJ BURIÁNEK

ART DIRECTOR, HUDEBNÍ SKLADATEL, NIHILISTA

Náš grafický guru, který bedlivě hlídá, abychom drželi grafický styl na nejvyšší úrovni. Není náhodou, že spolupracujeme se značkami napříč Evropou úzce zaměřenými na design. Od grafiky Matěj nejraději utíká ke skládání hudby či se stará o svou malou zenovou zahrádku.

RICHARD HODOR

GRAFIK, LEVÁK, IDEALISTA

Fotonaut dělá sám o sobě krásné fotky, ale to, co jim dává punc jedinečnosti, je originální grafika, kterou Richard připravuje. Pro každou akci hledá ten správný grafický styl, který vystihne a doplní její téma. Rád by se stal věhlasným street artistou, ale bojí se, že by ho chytli. A nemá rád GoT.

FRANTIŠEK KÖNIG

PRODUKČNÍ, KULINÁŘ, SKATER

Nenahraditelný článek našeho týmu, který lítá od čerta k ďáblu a zařizuje vše, co si jenom dokážeme vymyslet. Od originální kombinézy z NASA jako zábavné rekvizity, přes brazilské tanečnice, až po focení se známými osobnostmi. Mimo to má na starosti, aby všichni Fotonauti byli vždy v dokonalé formě a připravení na vaši akci.