about

TÝM

TÝM

FOTONAUT MILUJE

GUMOVÉ MEDVÍDKY

…a taky jógu, Star Wars, fotografování a dvojité espresso. Pracují v něm totiž nejenom šéfové a zaměstnanci, ale především lidé. Poznejte alespoň některé z těch, kteří pro vás den co den dělají maximum.

 

JIŘÍ MARSHAL

ZAKLADATEL, REŽISÉR, MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Fotonaut je tak dokonalý jen díky tomu, že Jiří má skvělý cit pro detail. Byl to právě on, kdo na začátku rozhodl, že nechce vytvořit jen další plastovou hračku, ale dokonalý designový přístroj. Od té doby udává vizuální směr Fotonauta tak precizně a vkusně, že náš design vyhrává ocenění po celém světě.

DOMINIK MÜLLER

MANAŽER, EKOTERORISTA, INTROVERT

Hlídá, že všechno a všichni ve firmě fungují jako po másle. Zastává názor, že pokud si nás chtějí společnosti nebo agentury pronajmout, naším úkolem je poskytnout jim dokonalý servis od A do Z. Zároveň objevuje cestičky, kterými se Fotonaut dostává na ty nejzajímavější akce a do povědomí široké veřejnosti. Párkrát do roka si potom jede odpočinout někam do hor mimo vyspělou civilizaci.

DANIEL MAREŠ

SALES & MARKETING, GURMÁN, OPTIMISTA

Pokud potkáte Fotonauta na nějaké akci, je to pravděpodobně Danova zásluha. Stará se totiž o to, aby nás objevil a miloval celý vesmír. Aktivně vyhledává eventy, na kterých bychom neměli chybět, ale jejich organizátor nás zatím ze záhadných důvodů neoslovil. Duší je to Ital, miluje na téhle zemi totiž úplně všechno, nejvíc pak jídlo a fotbal.

BARBORA MRÁZKOVÁ

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA, FASHION MANIAČKA, LOVKYNĚ ÚSMĚVŮ

Provede vás celým procesem a poradí, jak nejlépe Fotonauta využít na vaši akci. Je dnem i nocí neustále ve střehu, aby vše proběhlo k vaší naprosté spokojenosti. A protože je jediným ženským prvkem celé firmy, vyrovnává tuto převahu testosteronu sledováním módních trendů a následným nakupováním.

MATĚJ BURIÁNEK

ART DIRECTOR, HUDEBNÍ SKLADATEL, NIHILISTA

Náš grafický guru, který bedlivě hlídá, abychom drželi grafický styl na nejvyšší úrovni. Není náhodou, že spolupracujeme se značkami napříč Evropou úzce zaměřenými na design. Od grafiky Matěj nejraději utíká ke skládání hudby či se stará o svou malou zenovou zahrádku.

RICHARD HODOR

GRAFIK, LEVÁK, IDEALISTA

Fotonaut dělá sám o sobě krásné fotky, ale to, co jim dává punc jedinečnosti, je originální grafika, kterou Richard připravuje. Pro každou akci hledá ten správný grafický styl, který vystihne a doplní její téma. Rád by se stal věhlasným street artistou, ale bojí se, že by ho chytli. A nemá rád GoT.

ADAM HLEDÍK

ARCHITEKT, DESIGNÉR, KUTIL

Našli jsme ho v zaprášené dílně, kde si po studiu architektury doplňoval vzdělání. Zhostil se úkolu navrhnout a sestavit stroj, který by přežil transport po českých silnicích a udržel si eleganci vlasů z reklamy na šampon. Neustále vymýšlí zlepšováky a podílí se na supertajných plánech Fotonauta na ovládnutí vesmíru.

ANTONÍN NOVOTNÝ

RIDER, TRUHLÁŘ, SMÍŠEK

Antonína snad nikdy neuvidíte jinak, než s úsměvem na tváři. S Fotonautem objíždí vaše akce už déle než rok a půl. Nejednou vyhrál naší anketu „Rider of the Month“. Vždy za vámi dorazí s dostatečnou rezervou, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Od práce si potom nejlépe odpočine s kamarády na pořádné lyžovačce.

ONDŘEJ DOUCHA

RIDER, FOTOGRAF, KLIĎAS

Ondra vždycky ví, jak správně jednat s lidmi a na akcích se snaží splnit, co jim na očích vidí. Má svatou trpělivost, a i kdyby na vaší akci už lítaly půllitry, Ondřej zůstane ledově klidný a nejspíš to celé bude fotit na Fotonauta, aby vznikly další originální fotky. Svůj pověstný vnitřní klid si udržuje pravidelnými pátečními seancemi s přáteli u piva.

FILIP MATOUŠEK

RIDER, PERFEKCIONISTA, MILOVNÍK AUT

Filip posune každou vaší akci o level výš. Je to profesionál každým coulem a žadný z vašich nároků nebo připomínek ho nerozhodí. Miluje poznávání nových lidí, míst a aut. Ta jsou totiž jeho největší vášní a i proto si rád vybírá akce, za kterými ho s Fotonautem čeká dlouhá cesta. Při řízení a poslechu kvalitní hudby se mu totiž skvěle relaxuje.