story

O FOTONAUTOVI

JE PRE VÁS FOTONAUT NOVINKOU?

MOŽNÁ BYSTE SE RÁDI DOZVĚDĚLI PÁR INFORMACÍ ÚPLNĚ OD ZÁKLADŮ.

 

Fotonaut je úplně jednoduše fotobudka. S fotobudkami, které znáte z metra na focení pasových fotografií, má ale pramálo společného. Nevypadá jako obrovská krabice, právě naopak. Fotonauta jsme vytvořili úplně od základů a moderně, aby mohl snadno cestovat po vašich akcích a bavit vás. Takže žádné obrovské monstrum, žádná toporná krabice ani nemoderní vzhled. Jen čistý design, profesionální fotografie a okamžitý tisk.

Navíc je to takové Porsche mezi fotokoutky. I z tohoto důvodu vyhráváme prestižní designové ceny po celém světě a jezdíme pravidelně akce pro největší klienty nejenom napříč celou Evropou, ale občas se podíváme s Fotonautem i do Asie nebo Ameriky, kde fungují desítky i stovky společností pronajímajících fotobudky. Žádné z nich ovšem nedosahují kvality Fotonauta.

Fotonaut fotí vaše hosty v zábavném prostředí, s rekvizitami, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující. Hned na místě také tiskne ty nejkvalitnější fotografie, které si mohou vaši hosté hned odnést, poslat na e-mail nebo sdílet na sociální sítě.

Chcete zůstat v obraze a vědět o všem, co se ve Fotonautovi děje? Tak sledujte náš blog, na kterém informujeme o všech novinkách a zajímavostech z prostředí nejzábavnější fotobudky ve vesmíru.

Malý krok pro lidstvo, velký skok pro vaši akci.

Fotonaut ve 3 krocích


  • Naštelujete se před Fotonauta a zmáčknete vyfotit.

  • Za 8 sekund si odnášíte vytištěnou fotku jako památku na akci.

  • Fotografie si navíc můžete okamžitě odeslat na e-mail nebo sdílet na sociální sítě.

KAM SE FOTONAUT HODÍ?

Fotonaut se bude skvěle vyjímat všude, kde se lidé smějí. Jen tak jim to totiž na fotografiích opravdu sluší. Mohli jste nás potkat na firemních akcích, party, svatbách. Oslavách narozenin, veletrzích, roadshow, family days i výstavách. Ale i na koncertech, konferencích, slavnostních otevíračkách a filmových premiérách.

A když si nebudete naším využitím jisti, není nic jednoduššího, než se nám ozvat. Rádi se zamyslíme, jak dokážeme oživit právě vaši akci.

Můžete nám věřit, při více než 3 700 odjetých akcích už víme, o čem mluvíme.