corporate

FOTONAUT NA MÍRU

JE LIBO NĚCO SPECIÁLNÍHO?

FOTONAUT JAKO
MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Jste velká značka a chcete využít Fotonauta pro svoje marketingové aktivity? Potřebujete, aby byl Fotonaut víc, než jenom zábava pro vaše hosty? Nebo se zkrátka nespokojíte jen tak s něčím, co by mohl mít každý? Podívejte se, co všechno jsme schopni vám připravit na míru, aby to vyhovovalo přesně vašim potřebám.

 • BRANDING FOTONAUTA

  Celou zadní stranu Fotonauta jsme schopni polepit vaším vizuálem. Tento designový skvost tak po dobu eventu zcela propůjčíme vaší značce a bude působit, že jste si jej nechali vyrobit úplně na míru.

 • VLASTNÍ POZADÍ

  Pokud se nespokojíte s našimi standardními pozadími, není nic snazšího, než nám říct o vaše vlastní. Graficky ho připravíme přesně podle vašich požadavků i manuálů a necháme natisknout na profesionální plátno, na které se tisknou reprodukce obrazů. Možností je také jeho doklíčování na zelené pozadí, které znáte z natáčení filmů.

 • INDIVIDUÁLNÍ REKVIZITY

  Velká láhev Coca Coly? Vaše obří logo? Brazilské tanečnice? Známé osobnosti? Když si nevyberete z našich více než 80 sad rekvizit, jsme schopni zajistit téměř cokoliv, co rozproudí zábavu a podpoří povědomí o vaší značce.

 • LOGO, PRODUKT, ZNAČKA NA KAŽDÉ FOTOGRAFII

  Už v základním balíčku pronájmu vytvoříme grafiku s vaším logem, produktem nebo třeba názvem akce, která se automaticky umístí přes fotografiia bude vám tak dělat reklamu na nejednom psacím stole nebo ledničce. Můžete si být jisti, že tento reklamní předmět v šuplíku neskončí.

 • SDÍLENÍ POMOCÍ MOBILNÍ APLIKACE

  Sami se postaráme o to, aby se vaši hosté dozvěděli, že existuje i mobilní aplikace Fotonaut. Pomocí té si jednoduše stáhnou své fotografie do mobilu už během probíhajícího eventu a můžou je jednoduše sdílet dál napříč sociálními sítěmi a šířit povědomí o vaší společnosti.

 • OKAMŽITÉ NAHRÁVÁNÍ FOTEK NA FIREMNÍ FACEBOOK

  Věděli jste, že dokážeme propojit váš firemní/produktový facebook s Fotonautem? Všechny fotografie, které během vaší akce vzniknou, se okamžitě a v reálném čase budou vkládat do galerie na vašem facebooku.

 • SBĚR E-MAILOVÝCH ADRES

  Všechny adresy, na které si vaši hosté pošlou během večera přímo z Fotonauta své fotografie, vám po akci předáme k dalšímu užití, pokud budete chtít. O legislativní upozornění se samozřejmě sami na každé akci vždy postaráme.

 • PŘEDNASTAVENÉ ZPRÁVY

  Hosté si samozřejmě mohou posílat své fotografie i na e-maily, které můžeme nastavit tak, aby obsahovaly vámi zvolené reklamní sdělení. Focení s Fotonautem má tak marketingový přesah i po skončení vašeho eventu.